Design Möbler
1375749

Fåtöljer, ett par, "Viggen", Värnamo Sängkläder AB, 1970-tal.

Fåtöljer, ett par, "viggen", värnamo sängkläder ab, 1970-tal.

Fällbart stativ av 32 mm tjocka förkromade stålrör. Bärande matta av naturfärgad canvas, lös dyna i original tyg, sitthöjd ca 30, bredd 68 cm.

Canvas skadad, tyg med slitage, blekt.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H12
Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer