Konst Skulptur
1376821

Sigge Berggren

(Sverige, 1911-1968)
Sigge berggren, skulptur signerad polerad brons.

Sigge Berggren, skulptur signerad polerad brons

Stående kvinna, höjd 27,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
3 000 SEK
Rekommendationer