1416737

Bokstäver, 16 st, sannolikt 1950-60-tal.

Patinerad koppar. Höjd 30 cm, djup 8 cm. Med hål för upphängning.

Åldersrelaterat slitage. Ärg. Fläckar. Enstaka skador.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
400 EUR