Design Möbler
1416817

Cazzaniga Mandelli Pagliarulo, barstolar, 5 st, "Osaka", Pedrali, Italien.

Sits av skiktlimmat faner, benställning av svartlackerat stålrör. Stämpelmärkta. Sitthöjd 75 cm.

Ställvis slitage. Märken.

Alexander Johansson
Alexander Johansson
+46 (0) 70 788 84 71

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17

Utropspris
4 000 SEK