Pellerin litografiska tryck 5 st Frankrike 1800-talets slut

"Zouaves", "Cuirassiers", "Spahis", "Grand Republicaine" och ""Dragons", bildyta 37x27 cm

Blekt. Ej examinerad ur ram. Färgerna bleknade.

Utropspris
3 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17