Ring med safir, dropp- och briljantslipade diamanter

18K vitguld. Safir 1,45 ct och diamanter totalt 0,58 ct enligt gravyr. Storlek 16,75/53. Vikt 5 gram. Medföljande AIG report nr JER2022060138596.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
30 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17