Tapio Kinnunen

(Finland, Född 1934)
Tapio Kinnunen
(Finland, Född 1934)

Tapio Kinnunen, blandteknik på pannå, signerad och daterad -71.

Kvinna med afrohår. 68 x 59 cm.

Mindre skador. Ej examinerad ur ram.

Utropspris
300 EUR
Följerätt

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: måndag – fredag 9–13, 14–17