Diverse

33 föremål
CHAMPANGEKYLARE, tenn, otydliga stämplar, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKEDHOLK, mässing, troligen 1600-tal.
3 211 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GAB, vas, tenn, Stockholm, 1930-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL/ BORDSPLATEU, 1900-talets andra hälft.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LJUSPLÅT, barockstil, omkring år 1900.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, mässing, art déco, 1930-tal.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CHOKLADKANNA, 1700-tal.
1 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, tenn, 1700-tal.
1 150 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JARDINJÄR, mässing, 1800-tal.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KOPPARTUNNA, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK