Konst

409 föremål
Ola Billgren, färglitografi, signerad -83 Provtryck.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ola Billgren, färglitografi, signerad -82 Provtryck.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ola Billgren, färglitografi, signerad -82 EA.
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ola Billgren, färglitografi, signerad -83 EA.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skandinavisk konstnär, olja på duk, omkring år 1900.
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gustav Rudberg, Olja på duk, signerad.
17 000 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Gustaf Rydberg, olja på duk.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gustaf Rydberg, olja på duk.
1 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jules Schyl, olja på duk signerad.
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Emil Olsson, olja på pannå, signerad.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Owe Zerge, olja på duk, signerad.
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Emil Olsson, olja på duk, signerad.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
3 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Madeleine Pyk, olja på duk signerad.
15 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Albert Larsson, olja på duk, signerad.
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bengt Orup, Olja på duk signerad.
25 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK