Konst

16 föremål
OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal, gouache.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal, olja på duk.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ITALIENSK SKOLA, 1700-TAL, olja på duk.
9 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ENDRE KOMAROMI-KACZ, akvarell, signerad.
180 EUR
Utropspris
400 EUR
ENGELSK SKOLA, 1800-tal, olja på duk.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OKÄND KONSTNÄR, OLJA PÅ DUK, 1600/1700-TAL.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HENRI PIERRE PICOU, olja på duk, sign o daterad 1881.
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
FREDERICK CARLTON, olja på duk, signerad.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OKÄND KONSTNÄR, 1800-TAL, olja på pannå. ,
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal, olja på pannå.
450 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CLAUDE JOSEPH VERNET, hans krets, olja på duk.
4 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JACOB VAN RUISDAEL, hans efterföljd, olja på duk.
3 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK