Konst

54 föremål
Madeleine Pyk, färglitografi, signerad HC XXIV/XXV.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, färglitografi, signerad HC XIX/XXV.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Jonsson, färglitografi, signerad 291/366.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, färglitografi, signerad 54/250.
2 500 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Jan Håfström, färgetsning, 2020, signerad 12/50.
4 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alain Jacquet, färgserigrafi, signerad.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Harry Anderson, färglitografi, signerad 2/250.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Endel Köks, färglitografi, signerad 15/50.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eduard Wiiralt, etsning, signerad LX/LX.
50 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Lennart Jirlow, färglitografi, signerad 83/285.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alain Jacquet, färgserigrafi, signerad 57/100.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Madeleine Pyk, färglitografi, signerad 193/275.
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, färglitografi, 1978, signerad 224/310.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Johan De Geer, fotografi, signerat.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lennart Jirlow, färglitografi, signerad 197/225.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yrjö Edelmann, färglitografi, signerad HC 30/50.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Franco Costa, färgserigrafi, signerad 50/360.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ulf Lundell, färgserigrafi, 1992, signerad 28/100.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Johan De Geer, färglitografi, signerad 39/150.
2 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Pierre Olofsson, färgserigrafi, signerad EA.
716 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ove Carlson, pigment print, signerad 1/1.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yrjö Edelmann, giclée, signerad 50/360.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK