Möbler

556 föremål
Anderssen & Voll, puff, "Five Pouf", Muuto.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla, art deco, 1930-tal.
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, "Karlsö", GAD, 2009.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnsoffa, "Connect", Cane-line, Danmark.
1 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Santa Monica" Artwood.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1940/50-tal.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1960-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VIKSKÄRM, furu, 1970-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, 6 st, "Wien", Gemla, Diö.
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå med spegel, 1960/70-tal.
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord 2 st 1900-talets senare del.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATBORD, teak, Troeds Bjärnum 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PALLAR 4 st 1900-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokskåp, mahogny, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord/Serveringsbord sent 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord Bennetti 1900-talets senare del.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, furu, 1960/70-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, furu, 1970-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vikskärm Japan 1900-tal.
29 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord 3 st 1900-talets senare del.
3 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord/golvlampa 1970/80-tal.
5 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, "632 Chimney", Vipp, Danmark.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Spegel, Empire, tidigt 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Slagbord, 1960-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sekretär, teak, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.
3 097 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla med skåp, 1940-tal.
5 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets slut.
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Jugend, tidigt 1900-tal.
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokhylla, 1900-talets mitt.
2 601 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokhylla, 1900-talets mitt.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kista/Cassone, 1700-tal,
5 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstol, barockstil, 1800-talets slut.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, Louis XVI, 1700-/1800-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Klädskåp, omkring 1900.
8 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets första hälft.
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alvar Aalto, matbord, Artek, Finland.
6 900 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, 1970/80-tal.
1 505 SEK
Utropspris
3 000 SEK