397 föremål
FRANK LLOYD WRIGTH, "Taliesin", matbord, för Cassina.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HYLLA, 1900-talets andra hälft.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATBORD, tillskrivet John Mcguire, 1970-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVSKÅP, Sverige, 1700-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SIDOBORD, 1 par, marmor, 1900-talets slut.
3 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD 1900-talets senare del.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, 1900-talets andra hälft.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SERVERINGSVAGN 1900-talets senare del.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, Senbarock, omkring 1700-talets mitt.
2 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKSNURRA, modern tillverkning.
3 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATBORD, Storbritannien, 1960-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSSPEGEL, troligen Huseby, 1800-talets slut.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATBORD, 1800-talets andra hälft.
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
KORNISCHER, ett par, 1800-talets slut.
750 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GOLVUR, 1800-talets första hälft.
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SLAKTBÄNK, 1900-talets slut.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TABURETT, 1800-talets andra hälft.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÄNK, allmoge, 1800-tal.
2 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SÄNGBORD, ett par, rokokostil, 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KORNISCHER, 3 st, omkring år 1900.
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKRIVBORD, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, sengustaviansk, 1800-talets början.
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HÄNGSKÅP, allmoge, 1800-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, sengustaviansk stil, 1900-talets mitt.
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talet senare hälft.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
STOLAR, likartade, 4 st + 2 st 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOLAR 4 st Arrben Italien sent 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, omkring 1900.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ gustaviansk stil omkring 1900.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKSKÅP nyrenässans omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KOLONN, gustaviansk stil, omkring år 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KLAFFBORD, 1800-talets första hälft.
501 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FÄLLBORD, 1800-talets första hälft.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, sent 1800-tal.
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KARMSTOLAR, ett par, rokokostil, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ERIK WÖRTZ, soffbord, IKEA, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
NATTDUKSBORDSPAR, 1800-tal.
220 EUR
Utropspris
250 EUR
PIERRE VANDEL, soffbord Paris sent 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK