Möbler

517 föremål
SKÄNK, sent 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
BORD, 17 / 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
SOFFBORD, 1970/80-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK