Möbler

493 föremål
SPEGEL, 1900-talets andra hälft.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PALLAR, ett par, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, engelsk stil, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORD, gustaviansk stil, omkring 1900-talets mitt.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFBORD, 1950-60-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SITTPUFF, Bejot.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA, Thonet-stil, 1900-talets andra hälft.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SÄNGBORD ett par 1900-talets början.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, 2 st, Thonet-stil, 1900-talets andra hälft.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SLAGBORD, senbarockstil. 1800/1900-tal.
666 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, omkring år 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1940-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIDOBORD, 1900-talets andra hälft.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORD, 1930-tal.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARMSTOLAR, ett par, 1900-talets första hälft.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, 1900-talets första hälft.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SYBORD, sengustaviansk stil, 1900-talets mitt.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOKHYLLA, 1900-talets andra hälft..
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KISTA, 1700-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOL Kina sent 1800-tal/tidigt 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, 1930-/40-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, 1930-40-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, 1800-talets slut.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, 1800-talets första hälft.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
2 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, 1900-talets mitt.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, mässing och mahogny, 1800-tal.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, barockstil, 1900-talets mitt.
850 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJ, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL/ BORDSPLATEU, 1900-talets andra hälft.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SÄNGBORD, ett par, England, sent 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARMSTOL, gustaviansk stil, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, omkring 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, G&T, 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CARL MALMSTEN, fåtölj "Samspel".
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, nyrenässans, sent 1800-tal.
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, sent 1800-tal.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORDSSTOL, omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, 4 st, Abels, 1900-talets slut.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGLAR, 1 par, rotting, 1900-talets andra hälft.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PIEDESTAL, trä, 1800-talets slut.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK