Möbler

380 föremål
Bertil Fridhagen, matbord, 'Diamant', Bodafors.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dagbädd, 60-70-tal.
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hallbyrå Sven Larssons möbelshop AB 1970-tal.
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, åtta stycken, 1950/60-tal.
5 205 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Børge Mogensen, matbord, "Öresund".
4 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, Norell Möbler, 2000-tal.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdssoffa 1900-talets senare del.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1900-talets senare del.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, IKEA, "Korsör", 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vikskärm Japan 1900-talets andra hälft.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pallar 5 st 18/1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal 1900-talets andra hälft.
4 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets första hälft.
1 450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1700-talets andra hälft.
700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, omkring år 1900,
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1900-talets första hälft.
2 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pottskåp, omkring 1900.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, omkring år 1900.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1700-talets andra hälft.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Humidor, sent 1900-tal.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1700/1800-tal med senare delar.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Barvagn, 1900-talets andra hälft.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp modern tillverkning.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Karl-Johan, 1800-talets första hälft.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, Mahogny, 1950-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord sengustavianskt omkring 1800.
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivskåp 1900-talets första hälft.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa sengustaviansk omkring 1800.
2 650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets senare del.
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sidobord Johansson Design sent 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Koffert, metall/aluminium, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bockbord, allmoge, 1800-tal.
6 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 3 st, Ryssland, 1800-talets slut.
165 EUR
Utropspris
250 EUR
Bokskåp, nygotik, 1800-talets mitt.
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Koffert, Italien 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK