Samlarföremål

19 föremål
Emaljskylt, Coca-Cola, Belgien, daterad 1957.
4 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skeppskronometer, Wikholm, med slag.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Autograf av Cassius Clay daterad 1962.
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Flaska med modell, 1800-talets senare del.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Urmakarsvarvar, 2 st, omkring 1900.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK