Samlarföremål

38 föremål
MODELLBIL, 1900-talets början.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SERIEMAGASINET, serietidningar, 51 st, 1950.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LEICA, M3, 1955, krom.
15 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FARTYGSMODELL, 1900-talets andra hälft.
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BESLAG, förgyllt, Ryssland kring 1900.
160 EUR
Utropspris
250 EUR
BÅTMODELL, omkring 1900-talets mitt.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TIPP & CO, leksaksbil, Tyskland, 1920-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AFFISCH, "USA SAS", Clausen 61.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FOSSILER, 2 st, Ammonit, djura/krita.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LEHMANN, "TITANIA 779", 1930-38, Tyskland.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOK, Biblia Hebraica ... Frankfurt 1716.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNGHÄST, omkring år 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK