Samlarföremål

48 föremål
Neonskylt, "CafeT", Roos Neon, 1900-talets mitt.
4 870 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dunhill, bordständare, "Aquarium", 1950/60-tal.
10 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Märklin, ånglok, H0.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Märklin, 4 lok, H0.
1 589 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pennor, 5 st, Parker, USA, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Modellflygplan, "Viggen 37" SAAB.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per Sunna, samekniv, signerad.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Samekniv, signerad NB.
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Samekniv, signerad RP.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sune Enoksson, samekniv, signerad.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tore Sunna, samekniv, signerad.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Samiskt hantverk, 6 delar.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Liliput, 1 ånglok, 3 vagnset samt 26 vagnar, H0.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK