Samlarföremål

SAMISKT HANTVERK, 4 delar, renhorn, signerade.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SAMEKNIVAR, 2 st, renhorn, varav en signerad JF.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OLYMPISKT DIPLOM, litografi, Antwerpen 1920.
3 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SKYLTDOCKOR, tre st, 1900-talets första hälft.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RESERVOARPENNA, 14K guld, 1920-tal.
120 EUR
Utropspris
350 EUR
TOM OF FINLAND, tidningar, 5 st,
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FILMCELL - DISNEY, Långben 1961.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK