Samlarföremål

FILMCELL - DISNEY, Långben 1961.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ELDHUNDAR, ett par, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MINATYRPORTRÄTT, sent 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RESERVOARPENNA, 14K guld, 1920-tal.
220 EUR
Utropspris
350 EUR
TRÄVETTAR, 2 st, 1900-talets första hälft.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TOM OF FINLAND, tidningar, 5 st,
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARTIER, reservoarpenna samt tändare.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKYLTDOCKOR, tre st, 1900-talets första hälft.
2 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK