Samlarföremål

OLYMPISKT DIPLOM, litografi, Antwerpen 1920.
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SAMISKT HANTVERK, 4 delar, renhorn, signerade.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SAMEKNIVAR, 2 st, renhorn, varav en signerad JF.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK