Samlarföremål

26 föremål
FARTYGSMODELL, 1900-talets andra hälft.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BARBIEDOCKOR, 3 st med tillbehör, Mattel, 1960-tal.
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON, olja på duk, signerad.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KAY BOJESEN, Lunnefågel, Danmark, formgiven 1954.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
EMALJSKYLT, "Tvätta med TVÄTT-BJÖRN". 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTHÄUS SEUTTER - KARTA, Brittiska öarna, Augsburg ca 1730.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SERIEMEGASINET, serietidningar, 41 st, 1951.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BÅTMODELL 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK