Kan inte nå servern

Vintage and fashion

Mode är ett sätt att uttrycka sig och visa vem du är eller vem du vill vara. I denna kategori kan du hitta väskor, accessoarer, kläder och skor från de största modehusen så som Chanel, Louis Vuitton, Hermès, Yves Saint Laurent, Christian Dior och Gucci. Allt från samlarobjekt från 1800-talet... Läs mer

 
53 föremål
Mulberry, väska.
Aktuellt bud 
1 721 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
Louis Vuitton, portfölj, 2011.
Aktuellt bud 
3 333 SEK
Utropspris 
5 000 SEK
Louis Vuitton, "Wilshire", väska.
Aktuellt bud 
120 EUR
Utropspris 
350 EUR
Hermès, scarf, "Sangles".
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris 
2 500 SEK
Hermès, slipsar, 3 st.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris 
2 500 SEK
Hermès, scarf "Les Cles".
Aktuellt bud 
125 EUR
Utropspris 
250 EUR
Louis Vuitton, "Neverfull GM", väska.
Aktuellt bud 
960 EUR
Utropspris 
700 EUR
Hermès, "Fourre Tout", väska.
Aktuellt bud 
240 EUR
Utropspris 
300 EUR
Bottega Veneta, Mini Pouch, väska.
Aktuellt bud 
620 EUR
Utropspris 
500 EUR
Louis Vuitton, portfölj, "Neo Robusto".
Aktuellt bud 
3 666 SEK
Utropspris 
5 000 SEK
Chanel, väska, 1986-1988.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris 
6 000 SEK
Hermès, scarf, "Les Eperons".
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris 
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, 2001.
Aktuellt bud 
1 100 SEK
Utropspris 
4 000 SEK
Louis Vuitton, weekendväska "Keepall 55", 1994.
Aktuellt bud 
5 011 SEK
Utropspris 
7 000 SEK
Louis Vuitton, "Keepall 55", väska.
Aktuellt bud 
450 EUR
Utropspris 
600 EUR
Cartier, skärp.
Aktuellt bud 
1 011 SEK
Utropspris 
2 500 SEK
Hermès, scarf, "La Promenade de Longchamps".
Aktuellt bud 
1 011 SEK
Utropspris 
2 500 SEK
Hermès, "Vive Le Vent", scarf.
Aktuellt bud 
111 EUR
Utropspris 
250 EUR
Louis Vuitton, "Alma", väska.
Aktuellt bud 
100 EUR
Utropspris 
400 EUR
Céline, väska.
Aktuellt bud 
350 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
Koffert, Italien 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
Céline, väska samt plånbok, 2020.
Aktuellt bud 
3 200 SEK
Utropspris 
6 000 SEK
Bottega Veneta, "Jodie", väska.
Aktuellt bud 
560 EUR
Utropspris 
1 300 EUR
Gucci ryggsäck.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris 
4 000 SEK
Jimmy Choo, skor ett par storl 43.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris 
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, 1991.
Aktuellt bud 
2 800 SEK
Utropspris 
5 000 SEK
Gucci, väska.
Aktuellt bud 
4 200 SEK
Utropspris 
5 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Naviglio".
Aktuellt bud 
3 500 SEK
Utropspris 
6 000 SEK
Hermès, scarfring.
Aktuellt bud 
1 555 SEK
Utropspris 
2 500 SEK
Valentino strap.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
Christian Dior, scarves, 3 st.
Inga bud
Utropspris 
2 500 SEK
Hermès, scarves, 2 st.
Inga bud
Utropspris 
3 000 SEK
Mulberry, väska.
Inga bud
Utropspris 
2 500 SEK
Louis Vuitton, "Randonnee GM", väska.
Aktuellt bud 
370 EUR
Utropspris 
600 EUR
Bottega Veneta, "Boudoir", väska.
Aktuellt bud 
200 EUR
Utropspris 
600 EUR