1312 föremål
Chiffonjé 1800-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Halsband, 800 silver och cabochonslipade paste.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jules Schyl, Olja p duk signerad.
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Golvlampa, Italien 1950/60-tal.
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Satsbord 1900-talets senare del.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa Armaturhantverk sent 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Staty modern kopia gips.
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa 1900-talets mitt.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstol 1940/50-tal.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yngve Ekström, sidobord 1950/60-tal stämpelmärkt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa 1950/60-tal.
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa Art deco 1900-talets första hälft.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Spegel Glas-Mäster 1960-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampetter ett par 1970/800-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets början.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Agda Holst, olja på duk signerad och daterad 1924.
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vas Murano signerad glas 1900-talets senare del.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Aune Siimes, skulptur, signerad Arabia.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Cartier, ring "Logo de Cartier" 18K guld.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta rölakan signerad ca 240x169 cm.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Helmtrud Nyström, blandteknik signerad.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa Italien 1950-tal.
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 290 cm.
6 550 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, semiantik Kirman, ca 218 x 125 cm.
3 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK