295 föremål
Hänge, 14K guld, granatglasdublett.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Henrik Tikkanen, akvarell, signerad.
160 EUR
Utropspris
300 EUR
Louis Vuitton, "Segur MM", väska.
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Berndt Lagerstam, olja på duk, signerad.
100 EUR
Utropspris
450 EUR
Omega, armbandsur, 22 mm.
250 EUR
Utropspris
2 300 EUR
Sidobord, Asko 1930-tal.
200 EUR
Utropspris
250 EUR
Trasmatta, 1930-tal. Ca 290 x 190 cm.
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Vägglampa, Itsu 1960-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR