232 föremål
ANYA HINDMARCH "Huxley" VÄSKA.
75 EUR
Utropspris
300 EUR
HALSBAND, 18K guld.
240 EUR
Utropspris
300 EUR
Ringar, 2 st, 14K guld, pärlor.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
ARMBAND, 14K guld, X-kedja.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
PÄLS, Saga Mink.
250 EUR
Utropspris
400 EUR
ARMBAND, 14K guld.
120 EUR
Utropspris
250 EUR
PLÅTMYNT 1 Daler silfver mynt Fredrik I 1747.
540 EUR
Utropspris
500 EUR
AMPEL, mässing, 1800-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
ÖRHÄNGEN, guld, diamanter ca 0.16 ct tot.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
MATTA, orientalisk Heriz . Ca 363x281 cm.
520 EUR
Utropspris
200 EUR
HULDA POTILA, RYA, Neovius ab. Cirka 145x100 cm.
180 EUR
Utropspris
300 EUR
MATTA, orientalisk, silke. Ca 158x92 cm.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
ANYA HINDMARCH "Tiny Tim", VÄSKA.
100 EUR
Utropspris
180 EUR
ARMBAND, 14K guld, Helsingfors 1960.
150 EUR
Utropspris
350 EUR
ARMBAND, 14K guld.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
CHANEL, KLÄDÖVERDRAG.
270 EUR
Utropspris
1 200 EUR
MATTA, orientalisk, silke. Ca 185x125 cm.
200 EUR
Utropspris
400 EUR
110 EUR
Utropspris
250 EUR
HALSBAND, 18K guld, pärlor, Lapponia 1998.
340 EUR
Utropspris
650 EUR
OLLI JOKI, olja på papper, signerad.
30 EUR
Utropspris
400 EUR
BVLGARI RING, 18K vitguld, "B-zero1".
650 EUR
Utropspris
800 EUR
BROSCH/SLIPSNÅL, 14K guld, akvamarin, pärlor.
150 EUR
Utropspris
300 EUR
VAS, sterling silver, Preisner, USA.
49 EUR
Utropspris
250 EUR
CHANEL, JACKA.
290 EUR
Utropspris
400 EUR
JANI HÄNNINEN, "SUICIDE".
900 EUR
Utropspris
1 500 EUR
HERMÈS,BLUS, storlek 42(FR).
300 EUR
Utropspris
300 EUR
YTTERFODER, champlevé, 1800-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
PÄLS, räv.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
MEDALJONG, 18K guld.
270 EUR
Utropspris
400 EUR
LOUIS VUITTON, "Saumur 35", VÄSKA.
310 EUR
Utropspris
400 EUR
OMEGA FICKUR, 14K guld, 50 mm.
400 EUR
Utropspris
400 EUR