530 föremål
Vas, Mandruzzato, Murano Italien.
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Carina, fickur, 44 mm.
185 EUR
Utropspris
350 EUR
Omega, armbandsur, 22 mm.
660 EUR
Utropspris
2 300 EUR
Breitling, Cockpit, armbandsur, 41 mm.
1 400 EUR
Utropspris
2 300 EUR
Gucci, väska.
490 EUR
Utropspris
400 EUR
Matti Helenius, Utan titel.
180 EUR
Utropspris
400 EUR
Johan Ossian-Andersson, olja på duk, signerad.
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Omega, armbandsur, 26 mm.
400 EUR
Utropspris
700 EUR
Arkivskåp, 1900-talets mitt.
270 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtölj, 1950-tal.
240 EUR
Utropspris
250 EUR
Burberry, halsdukar, kashmir, 2 st.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Örhängen, 14K vitguld, odlade pärlor.
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Leena-kaisa Halme, rya, Neovius oy.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Hermès, scarfar, 2 st.
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Gucci, ryggsäck.
370 EUR
Utropspris
400 EUR
Ali Munsterhjelm, olja på duk, signerad.
820 EUR
Utropspris
600 EUR
Omega, Seamaster, 300m, armbandsur, 36 mm.
1 600 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Halsband, 14K guld, diamant ca 0.06 ct.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Matti Haupt, teckning, signerad.
110 EUR
Utropspris
250 EUR