310 föremål
Omega, armbandsur, 22 mm.
650 EUR
Utropspris
2 300 EUR
Fåtöljer, ett par 1950-tal.
60 EUR
Utropspris
400 EUR
Vägghyllor, 3 st 1900-talets mitt.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Chanel, "Boy Flapbag", väska, 2019.
1 800 EUR
Utropspris
1 900 EUR
Vägghyllor, 2 st 1900-talets mitt.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Kolonner, ett par, 1900-talets början.
110 EUR
Utropspris
500 EUR
Arthur Heickell, olja på duk, signerad.
420 EUR
Utropspris
300 EUR
Sängar, ett par, tidigt 1900-tal.
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Örhängen, 14K guld. Unoaerre, Italien.
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Antti Vuori, olja på pannå, signerad.
200 EUR
Utropspris
350 EUR
Hänge, 14K guld och skuren ametist.
110 EUR
Utropspris
300 EUR