484 föremål
SOFFA, sengustaviansk, 1800-tal.
250 EUR
Utropspris
1 200 EUR
BIBLIOTEKSSTEGE, mahogny, 1900-talets slut.
220 EUR
Utropspris
300 EUR
OMEGA, Seamaster 30, armbandsur, 35 mm.
400 EUR
Utropspris
300 EUR
SKOLPLANSCHER, 8 st, Otava Helsingfors 1940-tal.
110 EUR
Utropspris
200 EUR
IRMA KUKKASJÄRVI. Rya. Ca 167 x 107 cm.
340 EUR
Utropspris
400 EUR
ELIAS MUUKKA, olja på pannå, signerad EM.
400 EUR
Utropspris
800 EUR
VEIKKO TAKALA, olja på pannå, signerad.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
HALSLÄNK, 18K guld, Italien.
520 EUR
Utropspris
800 EUR
MARKO LAMMERVO, olja på duk, signerad.
180 EUR
Utropspris
300 EUR
SOFFA/SÄNG, Finland 1940-tal.
80 EUR
Utropspris
250 EUR
BORD, England, 1800-tal.
120 EUR
Utropspris
300 EUR
SOFFA, 1800-talets slut.
50 EUR
Utropspris
300 EUR
BARSKÅP, 1950-tal.
80 EUR
Utropspris
400 EUR
CHANEL, "Mini Flap Bag", VÄSKA.
505 EUR
Utropspris
600 EUR
TABURETT, gustaviansk stil, omkring 1900.
40 EUR
Utropspris
250 EUR
GARDNER, tallrik, porslin, Moskva 1880-1890.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
BORD, England, runt 1900.
350 EUR
Utropspris
600 EUR