321 föremål
Ahti Lavonen, tusch/bläk, signerad och daterad -65.
150 EUR
Utropspris
600 EUR
Alvar Gullichsen, Utan titel.
1 300 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Armband, 14K guld, odlade pärlor.
45 EUR
Utropspris
350 EUR
Armband, 18K vitguld.
525 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Berndt Lagerstam, olja på duk, signerad.
100 EUR
Utropspris
450 EUR
Breitling, Superocean, Armbandsur, 42 mm.
1 700 EUR
Utropspris
2 300 EUR
Breitling, Superocean, armbandsur, 41 mm.
1 050 EUR
Utropspris
1 800 EUR
Breitling, Superocean, armbandsur, 42 mm.
200 EUR
Utropspris
1 900 EUR
Christian Levon, sockertång, silver, Åbo 1797.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Ejnar Kohlmann, olja på duk, signerad.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Giuseppe Garinei, olja på duk signerad.
250 EUR
Utropspris
400 EUR