228 föremål
Antoni Tàpies, "Mouchoir".
800 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Antti Lampisuo, olja på duk, signerad.
100 EUR
Utropspris
400 EUR
Antti Lampisuo, olja på pannå, signerad.
150 EUR
Utropspris
500 EUR
Armband till armbandsur, 18K guld. Italien.
1 000 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Armband, 18K guld. Unoaerre, Italien.
350 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Berndt Lindholm, olja på duk, signerad.
2 000 EUR
Utropspris
2 800 EUR
Briljantslipad diamant ca 1.50 ct.
800 EUR
Utropspris
2 900 EUR
Christian Dior, väska.
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Eterna Matic, armbandsur, 24 mm.
75 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer, ett par 1950-tal.
100 EUR
Utropspris
400 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Golvlampa, Itsu, 1950-tal.
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Göran Hongell, vas, signerad G.H. Iittala.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Henry Moore, "Head of a woman".
100 EUR
Utropspris
800 EUR
Hermès, Scarf "Armada".
50 EUR
Utropspris
300 EUR