517 föremål
Omega, armbandsur, 26 mm.
400 EUR
Utropspris
700 EUR
Halsband, 14K guld, diamant ca 0.06 ct.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ragnar Ungern, olja på pannå, signerad.
150 EUR
Utropspris
400 EUR
Fickur, 52 mm.
500 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Armband, 18K guld.
300 EUR
Utropspris
650 EUR
Omega, armbandsur, 19,5 mm.
320 EUR
Utropspris
550 EUR
Olli Piippo, "Honey no. 2".
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Eero von Boehm, akvarell, signerad.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Burberry, halsdukar, kashmir, 2 st.
180 EUR
Utropspris
250 EUR