Prenumerera på vårt nyhetsbrev

184 föremål
SPEGEL, 1900-talets första hälft.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
KRUCIFIX, Ryssland, omkring år 1900.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
BROSCH, guld.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
PÄRLCOLLIER, odlade pärlor, metall.
45 EUR
Utropspris
250 EUR
KANDELABRAR, ett par, mässing.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
ÖRHÄNGEN, 18K guld. Importstämplad.
60 EUR
Utropspris
250 EUR
CERTINA DC Action, armbandsur, 43 mm.
240 EUR
Utropspris
300 EUR
OMEGA Geneve, armbandsur, 34 mm.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
RING, 18K guld, agatkamé, 1920.
150 EUR
Utropspris
300 EUR
SOFFBORD, tidigt 2000-tal.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
ELIAS MUUKKA, olja på skiva, ej signerad.
90 EUR
Utropspris
300 EUR
LOUIS VUTTON, väska, "Chantilly".
320 EUR
Utropspris
300 EUR