Prenumerera på vårt nyhetsbrev

205 föremål
GUCCI, "Babouska Heart", väska.
30 EUR
Utropspris
350 EUR
TIINA HEISKA, blandteknik, signerad.
50 EUR
Utropspris
400 EUR
PÄLS, Saga Mink, Biber Helsinki.
50 EUR
Utropspris
400 EUR
KNAPPAR, 11 st, och SLIPSNÅL, 14K och 18K guld.
77 EUR
Utropspris
300 EUR
RING, 14K guld, diamant ca 0.11 ct.
80 EUR
Utropspris
300 EUR
KRUCIFIX, Ryssland, omkring år 1900.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
SPEGEL, 1900-talets första hälft.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
RING, 14K guld, diamant ca 0.20 ct.
100 EUR
Utropspris
450 EUR
HÅRGARNSMATTA, Finland, 1930-tal.
100 EUR
Utropspris
400 EUR
ALVAR AALTO BORDSBEN OCH EN PALLSITS. ARTEK.
110 EUR
Utropspris
400 EUR
Spegel. 1800-tal.
120 EUR
Utropspris
350 EUR
BORDSLAMPOR, 2 st, 1900-talets slut.
130 EUR
Utropspris
400 EUR
RING, 18K guld, agatkamé, 1920.
150 EUR
Utropspris
300 EUR