298 föremål
Louis Vuitton, "Noé", väska.
650 EUR
Utropspris
500 EUR
Hugo Simberg, linjeetsning, osignerad.
280 EUR
Utropspris
300 EUR
Omega, Seamaster, armbandsur, 33 mm.
520 EUR
Utropspris
600 EUR
Breitling, Cockpit, armbandsur, 41 mm.
500 EUR
Utropspris
2 300 EUR
Gucci, "Bamboo Shopper", väska.
320 EUR
Utropspris
800 EUR
Hugo Simberg, linjeetsningar, 2 st. osignerade.
100 EUR
Utropspris
400 EUR
Mikko Carlstedt, akvarell, signerad.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Armband, 14K guld, granat.
160 EUR
Utropspris
300 EUR