298 föremål
Alvar Aalto, pall X601, Artek 2000-tal.
360 EUR
Utropspris
300 EUR
Prada, väska.
420 EUR
Utropspris
400 EUR
Chanel, "Boy Flapbag", väska, 2019.
1 600 EUR
Utropspris
1 900 EUR
Fåtöljer, ett par, 1950-tal.
280 EUR
Utropspris
300 EUR
Hannu Lukin, olja på duk.
130 EUR
Utropspris
500 EUR
Tudor, Prince-Oysterdate, armbandsur, 34 mm.
960 EUR
Utropspris
1 900 EUR
Cartier, "C de Cartier", väska.
500 EUR
Utropspris
1 600 EUR
Longines, Classic, armbandsur, 34 mm.
406 EUR
Utropspris
400 EUR
Spegel, 1950-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Dugena, Watertrip, armbandsur, 37 mm.
70 EUR
Utropspris
300 EUR
Armbandsur, "Mystery dial", 36 mm.
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Andre Mathey, Fickur, 39 mm.
229 EUR
Utropspris
300 EUR
Nandor Mikola, akvarell, signerad.
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Eterna matic, armbandsur, 34 mm.
175 EUR
Utropspris
300 EUR
Woldemar Toppelius, olja på duk, signerad.
590 EUR
Utropspris
1 400 EUR
Hilda Granstedt, olja på duk, osignerad.
720 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Armband, 14K guld.
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Vägghyllor, 2 st 1900-talets mitt.
90 EUR
Utropspris
250 EUR