298 föremål
Vägghyllor, 2 st 1900-talets mitt.
90 EUR
Utropspris
250 EUR
Bulova, armbandsur, 42 mm.
160 EUR
Utropspris
300 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
180 EUR
Utropspris
400 EUR
Elgin, fickur, 54 mm.
1 250 EUR
Utropspris
1 600 EUR
Omega, armbandsur, 22 mm.
333 EUR
Utropspris
2 300 EUR
Fåtöljer, ett par 1950-tal.
60 EUR
Utropspris
400 EUR
Vägghyllor, 3 st 1900-talets mitt.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Chanel, "Boy Flapbag", väska, 2019.
1 600 EUR
Utropspris
1 900 EUR
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Kolonner, ett par, 1900-talets början.
50 EUR
Utropspris
500 EUR
Arthur Heickell, olja på duk, signerad.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Örhängen, 14K guld. Unoaerre, Italien.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Antti Vuori, olja på pannå, signerad.
30 EUR
Utropspris
350 EUR
Hänge, 14K guld och skuren ametist.
30 EUR
Utropspris
300 EUR