312 föremål
Pärlcollier, odlade pärlor och silverlås.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Ejnar Kohlmann, olja på duk, signerad.
200 EUR
Utropspris
500 EUR
Ring, 14K guld och zirkon.
30 EUR
Utropspris
550 EUR
Taklampa 1900-talets mitt.
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Terry Laakso, olja på duk, signerad.
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Hermès, "La Promenade Du Matin", sjal.
201 EUR
Utropspris
400 EUR
Ljuskrona empirstil 1800-tal.
700 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Taklampa 1900-talets mitt.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Örhängen, 14K guld, safirer.
120 EUR
Utropspris
350 EUR
Certina, armbandsur, 17 mm.
30 EUR
Utropspris
1 500 EUR