370 föremål
Spegel 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Minotti, soffa, 2000-tal.
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Ikon Ryssland sent 1800-tal tempera på pannå.
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa "Milo" Italien 2000-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Reseikoner 5 st Ryssland 18/1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Yngve Ekström, matbord Björka sent 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ikon Ryssland 1800-talets slut tempera på pannå.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Väggbord Rokoko 1700-talets andra hälft.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-telats första hälft.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kassak old ca 244x194 cm.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto, spegel Finland 2000-tal.
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokhylla, "Leksvik", IKEA, 1999.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa Bergboms 1960-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, "Jackie", väska.
5 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Christian Dior, weekendväska.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ikonkors Ryssland omkring 1900.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, ring "Logo de Cartier" 18K guld.
3 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bord, samtida.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ola Billgren, tuschteckning signerad och daterad -57.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Alvar Aalto, bord modellnr 81a Finland 2000-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hans-Agne Jakobsson, taklampa modell T549/3,
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bok, "Qi Baishi hua ji", 1952.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Owe Zerge, olja på pannå signerad.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK