Prenumerera på vårt nyhetsbrev

193 föremål
ARUP JENSEN, olja på duk, signerad.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VADIM FALILEIEFF, akvarell. signerad.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TORD LAGER, olja på duk, signerad.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MARTINA MÜNTZING, etsning, signerad och numrerad 6/100.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER ett par Louis XV-stil omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FIGURIN, Lladro, glaserat stengods, 1981.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ÖRHÄNGEN 18K guld, clipssystem, 15,5 g.
300 SEK
Utropspris
5 500 SEK
MATTA, Jaipur, ca 307 x 241 cm.
4 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ROY FRIBERG, färglitografi, signerad, 106/250.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EBBA HEDQUIST, skulptur, monogramsignerad.
1 234 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RON WOOD, serigrafi, signerad, 44/295.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
RON WOOD, serigrafi, signerad, 6/290.
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ARMBAND 18K vitguld, 31,4 g.
9 000 SEK
Utropspris
11 000 SEK
HATTHYLLA rotting /Bambu 1900-talets andra hälft.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JOHN BELL, olja på papper, signerad 1863.
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HÄNGSMYCKE, Krucifix, 18K 23,4 gram, ca 8 x 4 cm.
6 700 SEK
Utropspris
8 500 SEK
ANATOLE ZVEREV, teckninar 3 st signerade.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFBORD/SIDOBORD, 2 st, 1900-talets andra hälft.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM, tillskriven, olja på pannå.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANATOLE ZVEREV, akvarell signerad.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STURE JOHANNESSON, AFFISCH, färgoffset, signerad.
810 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROMEO REGA, bordslampa, 1970-tal.
1 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, 1900/2000-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, 1900/2000-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK