Prenumerera på vårt nyhetsbrev

349 föremål
SOFFBORD 1900-talets senare del.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WALDEMAR LORENTZON, olja på pannå, signerad.
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SERVERINGSFAT Kina Qianlong (1736-95) porslin.
1 000 SEK
Utropspris
2 800 SEK
SKÅP 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR 6 st tidigt 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MÖLLER AB jardinière silver Malmö 1931.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATTA Kina old ca 110 x 108 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
JAMES COIGNARD, olja på duk delvis kollage signerad.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
K ANDERSSON, skål, silver Stockholm 1934.
3 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
YRJÖ EDELMANN, färglitografi, signerad, numrerad H.C.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RING 14K guld m 3 briljanter 0,24 ct totalt, TW VVS.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGLAMPETTER ett par 1900-talets andra hälft.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DÄCKSTOLAR ett par 1900-talets senare del.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL rokoko 1700-talets mitt.
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
K ANDERSSON bricka silver Stockholm 1918.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RESERVDELAR till "Festival" taklampa.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LARS GRÖNFELT, olja på duk signerad.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JAN NALIWAJKO, mixed media signerad och daterad 1999.
300 SEK
Utropspris
2 800 SEK
RUMSAVDELARE/SKÄRM 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RING 14K guld m 1 opal ca 15 x 12 mm.
2 222 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KÖKSBORD/ARBETSBORD 1900-talets början.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOKHYLLOR 3 st 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR 4 st 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
SOFFBORD 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
IKON Grekland 1800-tal eller äldre.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MÖLLER AB jardinière silver Malmö 1928.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KANDELABRAR ett par 1900-talets början.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANNA GARDELL-ERICSON, akvarell, signerad.
1 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
RING, 18K vitguld och diamanter tot ca 2.02 ct.
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
FÅTÖLJER ett par 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
STOP silver London 1773.
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Garrard's, skrivställ, silver, London 1827.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, 1950-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 17,5 mm, 26 g.
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK