Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1408 föremål
TORBA, semiantik Turkmen, ca 137 x 31 cm.
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, 1990-tal.
Inga bud
Utropspris
2 000 SEK
CARTIER, scarf.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
NATTLJUSSTAKE, brons, 1700-tal.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VÄGGKLOCKA, Zenith, 1900-talets mitt.
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VALENTINO, kavaj, italiensk storlek 44.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KLAFFBORD, engelskt 1800-talets slut.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TAKLAMPA, 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL OCH SPEGELLAMPETTER, Art Deco, 1930-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSLAMPOR, ett par, 1900-talets andra hälft.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GUCCI, loafers, storlek 37,5.
2 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KITTEL, brons, 1600-/1700-tal.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LJUSSTAKE, brons, 1600-/1700-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, rya 200 x 140 cm.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LJUSSTAKE, mässing, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VIGVATTENSKÅL, tenn, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, nysilver, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MOSCHINO Kavaj och kjol, storlek fransk 42.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collierlås 14K guld med åttkantslipade diamanter.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
NILS OLSSON, skulptur, brons, signerad.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, semiantik Baotou figural, Kina, ca 148 x 74 cm.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SADELVÄSKA, SEMIANTIK HAMADAN, CA 133,5 X 57 CM.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅL, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, mässing, 1800-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOKHYLLA, 1900-talets andra hälft.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KATSUSHIKA HOKUSAI, efter. Färgträsnitt. 17,5 x 12 cm.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKEDHOLK, mässing och koppar, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MULBERRY, "Leigh Butter Soft" väska.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GOLVLAMPA, modell G-075, Bergboms, 1960-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PIEDESTAL, 1900-talets första hälft.
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GOLVLAMPA, Ateljé Lyktan, 1900-talets slut.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BERNDT FRIBERG, vas, stengods, Gustavsberg.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORD, gustaviansk stil, omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OMEGA, Geneve, armbandsur, 34 mm.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KOLBOX, mässing, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KRUCIFIX, skuret betsat trä, 1700-/1800-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK