1088 föremål
Fåtöljer, ett par, Danmark, 1950-tal.
23 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur, brons, signerad.
15 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gucci, väska, "Dionysus", 2016.
11 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Neverfull".
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bertil Fridhagen, matbord, 'Diamant', Bodafors.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Valentino, väska.
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, väska, "Double Flap Bag", 2011.
40 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Chanel, armband.
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bestickservis, 87 delar, silver.
16 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Okänd fransk konstnär, signerad Leroy och daterad -93.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pär Lindblad, olja på pannå, signerad.
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
International Watch Co, armbandsur, 20 mm.
5 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Urnor med lock, ett par, porslin. Kina, 1900-tal.
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Marc Chagall, etsning, 1952, signerad i blyerts.
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tod's, väska.
3 610 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Chanel, halsband, 2016.
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, orientalisk silke, ca 181 x 120 cm.
3 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piaget, armbandsur, 16 mm.
5 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Brosch med pärlor och diamanter.
4 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Børge Mogensen, matbord, "Öresund".
4 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, scarf, "Aux Sports d'Hiver".
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armring, 18K guld.
16 840 SEK
Utropspris
14 000 SEK
William Wegman, fotografi, signerad och daterad 2009.
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gunnar Stålbrand, olja på pannå, signerad.
3 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pall, Norell Möbler, 2000-tal.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GAB, coasters, 12 st, silver, Stockholm, 1955-59.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uno Vallman, olja på duk, signerad och daterad 1970.
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma BB", 2019.
1 850 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 415 x 287 cm.
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Aftonklocka, med diamanter, art déco.
12 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Christian Dior, väska, "Speedy".
2 810 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring med briljantslipad diamant.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, nygotik, sent 1800-tal.
3 055 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur, patinerad brons, samtida.
6 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bottega Veneta, messenger bag.
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Chanel, väska, "Boy Bag", 2005-06.
14 500 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Sideboard, IKEA, "Korsör", 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Slipsnål, hästsko med gammalslipade diamanter.
2 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ernst Billgren, färglitografi, signerad 224/225.
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ewa Rudling, fotografi, c-print, signerat.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, weekendväska.
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ralph Lauren, weekendbag.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eerik Haamer, olja på duk, signerad Haamer.
35 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Julius Olsson, olja på duk, signerad.
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Louis Vuitton, weekendväska, "Keepall 55".
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK