Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1042 föremål
MATTA. Keshan, signerad, ca 432 x 310 cm.
3 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MULBERRY, "Hobo" väska.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSSTAKE, brons, 1600-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
HALSBAND, 18K vitguld med odlad South sea pärla.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MULBERRY, väska, "Bayswater".
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARMBAND, 18K guld.
7 400 SEK
Utropspris
9 000 SEK
IVOR ABRAHAMS, multipel, signerad och numrerad 22/75.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
HERMÈS, scarves, 2 st, "Cuivreries" & "Diane".
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
COLLIER, 18K guld, stavlänkar.
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
TAKLAMPOR, 4 st. Belid.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 36 mm,
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HIMMELSSÄNG, gustaviansk stil, modern tillverkning.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOFFBORD, MDF Italia.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, 1800-talets slut.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OMEGA, Seamaster, De Ville, armbandsur, 34,5 mm.
2 550 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GOLVUR, allmoge, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, Marocko, ca 245 x 172 cm.
1 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
VÄGGUR, omkring år 1900.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
AMORESS, pälsjacka, "Betty", storlek S.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets början.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, teak, 1960-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ALBERT ENGSTRÖM, tusch, signerad.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, 1930-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, Isfahan, ca 472 x 334 cm.
3 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
SIDEBOARD, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK