MATTA, Kelim, ca 245 x 177 cm.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TAKLAMPA, Italien, 1900-talets mitt.
2 008 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HOLGER BÄCKSTRÖM, triptyk, signerad o daterad.
4 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ULF TROTZIG, olja på duk, signerad.
20 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
STEN DUNÉR, olja på duk, signerad och daterad -65.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CHANEL, stövlar.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GUCCI, trenchcoat.
666 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HERMÈS, linnebyxor.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JEAN PAUL GAULTIER, trenchcoat.
666 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GOLVLAMPOR, 1 par, Örsjö Belysning.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ORREFORS, vägglampor, 1 par.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OLYMPISKT DIPLOM, litografi, Antwerpen 1920.
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
FOLKE OHLSSON, fåtöljer ett par, "USA 75", DUX.
15 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
PALLAR, ett par, Gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, skiva i travertin.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, 1 par, 1970-tal.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, Luxus, 1970-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, Marocko, ca 180 x 86 cm.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, slätväv, ca 300 x 256 cm.
1 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATTA, Keshan, ca 356 x 250 cm.
4 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MATTA, Ziegler design, ca 360 x 268 cm.
9 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 238 x 186 cm.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 290 x 213 cm.
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 285 x 211 cm.
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATTA, Marocko, ca 357 x 238 cm.
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
PARKBÄNK, 1900-talets andra hälft.
55 EUR
Utropspris
250 EUR
EDUARD WIIRALT, träsnitt, signerat.
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TAKLAMPA, 1970-tal.
2 650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄINÖ KAMPPURI, olja på duk, signerad.
350 EUR
Utropspris
500 EUR
TYKO SALLINEN, vesiväri, signerad.
180 EUR
Utropspris
300 EUR