1539 föremål
Ring 14K guld med en rund briljantslipad diamant.
33 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Chanel väska "Maxi jumbo".
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Steven Shaprio/Paul Duncan, bok Taschen numrerad 94A.
21 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Chopard, armbandsur, 23 mm.
2 400 EUR
Utropspris
3 500 EUR
Armband 18K guld, LKP, Jönköping 2000.
19 500 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Lalique, skulptur, signerad.
5 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Chanel, väska, "Double Flap Bag", 2011.
44 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Marcel Breuer, karmstol B35 Thonet 1928/29.
15 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Sven Palmqvist, skål Ravenna Orrefors signerad 1989.
16 000 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Ring flexibel med briljantslipade diamanter.
10 500 SEK
Utropspris
26 000 SEK
Ring, 14K vitguld, diamanter ca 0.93 ct tot.
2 500 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Halsband, 18K vitguld, diamanter ca 2.50 ct tot.
100 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Armband, 17-18K guld.
2 000 EUR
Utropspris
2 400 EUR
Ring, 18K vitguld med diamanter.
5 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ring, allians med briljantslipade diamanter.
6 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Wright Baker, olja på duk, signerad.
300 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Omega, Seamaster, 300m, armbandsur, 36 mm.
1 250 EUR
Utropspris
1 900 EUR
Örhängen, med briljantslipade diamanter.
6 000 SEK
Utropspris
19 000 SEK
Chanel, väska, "Boy Bag", 2005-06.
15 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Byrå rokoko 1700-talets mitt.
11 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Matta, Zieglar design, 297 x 215 cm.
300 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Cartier, Ronde Solo, armbandsur, 36 mm.
1 350 EUR
Utropspris
1 600 EUR
Armring, Almqvists Guld, Kungsbacka, 1974.
10 200 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Halsband, 14K guld. Finska importstämplar, 2000.
1 051 EUR
Utropspris
1 500 EUR