1915 föremål
Bengt Lindström, olja på duk, signerad.
35 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Fåtölj, Danmark, 1940/50-tal.
19 500 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Ring med briljantslipad diamant.
20 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Matta, Figural Kashmar, ca 382 x 300 cm.
15 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Matta, Keshan signerad, ca 440 x 332 cm.
15 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
15 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Slaglåsrevolver, Colt Dragoon, first model.
25 550 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Armband, med frimärken av 900 guld.
150 EUR
Utropspris
3 200 EUR
21 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Peter Dahl, akvarell, signerad.
23 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Ring med briljantslipade diamanter totalt 4.91 ct.
13 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Isaac Grünewald, akvarell, signerad.
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Matta, Figural Royal Keshan, ca 434 x 330.
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Matta, Nain, part silk, ca 415 x 307 cm.
850 EUR
Utropspris
2 800 EUR
Omega, Speedmaster, armbandsur, 39 mm.
2 000 EUR
Utropspris
2 600 EUR
Halskedja, 18K guld, Bismarcklänk.
23 000 SEK
Utropspris
26 000 SEK
Axel Kargel, olja på duk, signerad 1968.
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Herman af Sillén, olja på duk, signerad och daterad -89.
12 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, Figural Kashmar, ca 377 x 285 cm.
6 200 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Olle Kåks, olja på duk, signerad.
3 400 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Besticksuppsättning, 175 delar, silver, Spanien.
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Anders Österlin, olja på duk, signerad och daterad 1997.
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Tennisarmband med briljantslipade diamanter.
13 000 SEK
Utropspris
24 000 SEK
Omega, Constellation, 35 mm.
300 EUR
Utropspris
2 400 EUR
Bulgari, Diagono GMT, armbandsur, 40 mm.
12 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Nikolai Blokhin, olja på duk, signerad.
520 EUR
Utropspris
2 200 EUR
Prins Eugen, olja på pannå, signerad och daterad 1924.
15 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ian Rusth, olja på pannå, signerad, A tergo daterad -14.
14 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK