1565 föremål
Hermès, väska, "Birkin 35", 2009.
7 200 EUR
Utropspris
9 000 EUR
Två ringar.
3 000 SEK
Utropspris
100 000 SEK
Ring 14K guld med en rund briljantslipad diamant.
35 000 SEK
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
Chanel, väska, "Large Flap Bag", 2017.
20 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Chanel, väska, "Boy Bag", 2018.
20 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Armband pansarlänk 18K guld.
31 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Matta, Nain, part silk, 6 LAA, da 312 x 208 cm..
1 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Ring med markisslipad diamant 1,02 ct.
18 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Matta, Silke Ghom, ca 206 x 136 cm.
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Matta sk Royal Keshan, ca 367 x 270 cm.
2 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Chris Martin, soffa, "Dandy", Massproductions.
19 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, Keshan, ca 410 x 313 cm.
13 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Evert Lundquist, olja på duk, signerad.
16 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, Keshan, ca 422 x 320 cm.
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Montaigne MM".
13 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, Marocko, ca 390 x 340 cm.
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, Kashmar, ca 367 x 278 cm.
12 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Tennisarmband med briljantslipade diamanter.
6 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK