2450 föremål
KIMMO KAIVANTO, "EN STOR BETA".
2 000 EUR
Utropspris
8 000 - 12 000 EUR
Briljantring 2.30 ct enligt gravyr.
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
ANITRA LUCANDER, "FLICKA VID PIANOT".
3 800 EUR
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
MATTA, Figural Kashmar, ca 334 x 254 cm.
5 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
MATTA, Figural kashmar, ca 393 x 293 cm.
12 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
MATTA, semiantik Sarouk 524 x 354 cm.
11 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
MATTA, Keshan, ca 410 x 297 cm.
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
JAMES COIGNARD, olja på duk, signerad.
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
MATTA, Serapi design, 364 x 270 cm.
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK