1552 föremål
Hermès, väska, "Birkin 35", 2009.
7 200 EUR
Utropspris
9 000 EUR
Ring 14K guld med en rund briljantslipad diamant.
35 000 SEK
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
Armband pansarlänk 18K guld.
31 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Chanel, väska, "Large Flap Bag", 2017.
20 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Matta, Marocko, ca 390 x 340 cm.
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Chanel, väska, "Boy Bag", 2018.
20 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Chris Martin, soffa, "Dandy", Massproductions.
19 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtöljer 1 par, Swedish Modern, 1940-tal.
19 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ring med markisslipad diamant 1,02 ct.
18 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Armband 18K vitguld och briljantslipade diamanter.
16 500 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Evert Lundquist, olja på duk, signerad.
16 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Christian Dior, "Saddle bag", väska.
1 300 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Fåtöljer ett par, 1950/60-tal. Gärsnäs.
13 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Keshan, ca 410 x 313 cm.
13 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Montaigne MM".
13 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Lars Jonsson, akvarell, signerad och daterad -87.
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Collier med droppformad tanzanit och diamant.
12 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 343 256 cm.
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta, Kashmar, ca 367 x 278 cm.
12 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, Silke Ghom, ca 206 x 136 cm.
11 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Pallar, 2 st vril 1900-talets mitt.
920 EUR
Utropspris
250 EUR
Rolex, Oyster, Precision, armbandsur, 34,5 mm.
10 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Matta, Keshan, ca 422 x 320 cm.
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Breitling, Avenger II, Seawolf, armbandsur, 45 mm.
10 000 SEK
Utropspris
24 000 SEK