2030 föremål
Johan Krouthén, olja på duk, signerad och daterad 1925.
42 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Sven Jonson, olja på duk, signerad.
39 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Inge Schiöler, olja på duk, signerad Schiöler.
35 000 SEK
Utropspris
70 000 SEK
Chanel, väska, "Jumbo Single Flap Bag".
26 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Lena Cronqvist, olja på duk, signerad och daterad 1989.
25 100 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Leonardo da Vinci, kopia efter, 1800-tal, olja på duk.
25 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Per Ekström, olja på duk, signerad.
24 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Natalia Mikkola, fotografi signerat och numrerat 2/5 a tergo.
22 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Chanel, väska "Flap Bag".
21 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Eduardo Chillida, etsning och akvatint, signerad V/V PA.
21 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Heuer, kronograf, 36 mm.
21 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Omega, Speedmaster, armbandsur, 39 mm.
1 850 EUR
Utropspris
2 200 EUR
Breitling, Colt, armbandsur, 41 mm.
1 600 EUR
Utropspris
2 600 EUR
Anna Gardell-Ericson, akvarell, signerad.
15 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Juhan Nömmik, olja på duk, signerad och daterad -62.
13 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jarl Ingvarsson, duk, signerad Jarl Ingvarsson a tergo.
12 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Örhängen, 14K guld, diamanter 0.62 ct tot.
1 200 EUR
Utropspris
1 700 EUR
Lådfack, 1900-tal.
12 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Andreas Kock, fotografi signerad a tergo upplaga AP 2/2.
12 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Örhängen med briljantslipade diamanter.
11 500 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Stolar, 6 st, 1700-talets första hälft.
11 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Väggpendyl, sent 1800-tal.
11 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordspendyl, Frankrike, 1800-tal.
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Tag Heuer, Grand Carrera, armbandsur, 42.5 mm.
11 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Alexander Tolstoy, olja på duk, signerad.
11 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Wittnauer, Genève, armbandsur, 30 x 31 mm.
10 530 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Albert Johansson,olja på pannå, signerad.
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Sture Johannesson, färg offset 1975.
10 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klockarmband, X-länk 18K guld ca 30 g.
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Madeleine Pyk, olja på duk, signerad.
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Stellan Mörner, olja på duk, signerad.
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Timo Solin, akryl på duk, signerad och daterad -13.
8 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Erik Jeor, akvarell, signerad och daterad 2007 a tergo.
8 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Armbandsur Omega 18K guld, 20 mm, manuell.
8 200 SEK
Utropspris
9 000 SEK