2269 föremål
TAKLAMPA, 1960-/1970-tal.
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets första hälft.
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KLAFFBORD, England, 1800-tal.
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL GUNNE, olja på duk.
Inga bud
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets andra del.
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK