1557 föremål
Byrå sengustaviansk omkring 1800.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, stövletter, storlek 37½.
888 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Glas & Trä, Hovmantorp, 1950-60-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring, Odd Fellow, 18K guld och emalj.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Albert Engström, tuschteckning, signerad.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pärlcollier med seedpärlor.
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Urnor med lock, ett par, porslin. Kina, 1900-tal.
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, i tavelram, 1900-tal.
950 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lennart Sammelin, samekniv, signerad LS.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mortlar, 4 st, 1700/1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FENDI, skärp, storlek 85.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dolce & Gabbana, bälte/korsett, Italy.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ola Billgren, färglitografi, 1983, signerad 184/200.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Ohlsson, Manschettknappar, sterlingsilver.
999 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glasservis, 46 delar, Kosta.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Luxus, 1900-talets senare del.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Grand Apparat".
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Knivar, 2 st, signerade.
555 SEK
Utropspris
2 500 SEK