1883 föremål
MATTA, Kelim, ca 292 x 200 cm.
Inga bud
Utropspris
9 000 SEK
SKÄNK, sent 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 384 x 317 cm.
Inga bud
Utropspris
15 000 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
GOLVLAMPA 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
BORD, 17 / 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, Kelim, ca 296 x 258 cm.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
MATTA, Kelim, ca 284 x 200 cm.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK