1568 föremål
Taklampa 1920/30-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Dagbädd 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Spegel 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK