2139 föremål
Louis Vuitton, väska, "Pochette Metis", 2013.
13 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Tiffany collier "1837" 18K guld.
56 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Fat, porslin. Kina, 1900-talets andra hälft.
25 034 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Chanel, väska, 1994-96.
8 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bottega Veneta, Mini Pouch, väska.
510 EUR
Utropspris
400 EUR
Gungstol, Thonet-typ, Polen.
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Jenny Nyström, akvarell, signerad Jenny Nyström.
40 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Louis Vuitton, weekendväska, "Keepall 45", 1991.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Salvador Dali, trägravyr, signerad och numrerad 100/150.
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Toko Shinoda, litografi, signerad, numrerad 21/30.
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anshelm Schultzberg, olja på duk, signerad.
5 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska.
4 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jenny Nyström, akvarell, signerad.
8 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Zenith, fickur, 50 mm.
5 918 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Golvlampa, 2000-tal,
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
460 EUR
Utropspris
400 EUR
Dolce & Gabbana, jacka, italiensk storlek 40.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, pallar, ett par, "Visingsö".
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, handväska, "Bayswater".
3 533 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bruno Mathsson, soffa, "Karin", Dux.
19 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Inge Pettersson, olja på duk, signerad.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Andreas Hansen, soffbord, "Spider", Eilersen, Danmark.
3 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Märklin, 4 lok, 36861, 37135, 3132 samt 36337, H0.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, Constellation, armbandsur, 32 mm.
470 EUR
Utropspris
850 EUR
Céline, väska, "Cabas Phantom Tote".
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Omega, Geneve, armbandsur, 34,5 mm.
340 EUR
Utropspris
300 EUR
Raymond Weil, Freelancer, armbandsur, 42 mm.
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL HOLSOE, olja på pannå, signerad.
16 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Nils Nilsson Skum, olja på masonit, signerad N.N. Skum.
12 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Stig Claesson, olja på duk, signerad.
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska "Trout".
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ytterfoder, porslin. Kina, 1900-tal.
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oskar Bergman, akvarell, signerad.
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Sologne", 2006.
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, örhängen, 2017.
3 755 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Per Ekström, olja på duk, signerad.
15 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK