1566 föremål
Fåtöljer ett par, 1950/60-tal. Gärsnäs.
13 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Okänd konstnär, skulptur, brons, modern tillverkning.
25 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Christian Dior, "Saddle bag", väska.
1 300 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Hans Gedda, fotografi signerad.
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer 1 par, Swedish Modern, 1940-tal.
19 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets andra hälft.
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dryckeshorn, sent 1800-tal.
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa samt fåtölj, 1960/70-tal.
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, handväska.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Harriet Ebeling, olja på duk, signerad.
7 199 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hermès, armband, "Clic H".
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1800-tal.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Illinois, fickur, savonett, 49 mm.
7 977 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Prada, väska.
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Jules Schyl, Olja p duk signerad.
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Pallar, 2 st vril 1900-talets mitt.
920 EUR
Utropspris
250 EUR
Vägglampa, troligen Italien, 1970-tal.
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, färglitografi, signerad HC 30/50.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Kandell, bokhylla, "Pilaster", Källemo.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mulberry, väska, "Trout".
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yves Saint Laurent, väska, "Lou Camera Bag".
7 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Chanel, väska, "Boy Bag", 2018.
20 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Lars Lerin, akvarellerad etsning, signerad 1/5.
5 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK