Kan inte nå servern
 
1967 föremål
William Edward Webb, olja på duk signerad.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris 
20 000 SEK
Prada, kappa, italiensk storlek 42.
Aktuellt bud 
1 100 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
Hermès, skärp, 1995, storlek 85.
Aktuellt bud 
2 400 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
Hermès, väska, "Birkin 35", 2009.
Aktuellt bud 
25 000 SEK
Utropspris 
75 000 SEK
Céline, cape.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris 
2 500 SEK
Céline, väska, "Cabas Phantom Tote".
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris 
5 000 SEK
Dolce & Gabbana, jacka, italiensk storlek 40.
Aktuellt bud 
2 600 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
Louis Vuitton, weekendväska, "Keepall 45", 1991.
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris 
6 000 SEK
Louis Vuitton, portfölj, "Documents".
Aktuellt bud 
1 300 SEK
Utropspris 
4 000 SEK
Dunhill, weekendväska.
Aktuellt bud 
1 600 SEK
Utropspris 
2 500 SEK
Andreas Schelfhout, tillskriven, olja på pannå.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
Bengt Lindström, olja på duk, signerad.
Aktuellt bud 
40 000 SEK
Utropspris 
50 000 SEK
Soffbord, 1970-80-tal.
Inga bud
Utropspris 
3 000 SEK
Beverloo Corneille, multipel, relief, signerad 3/5.
Aktuellt bud 
3 200 SEK
Utropspris 
4 000 SEK
David Teniers d.y, hans art, akvarell.
Aktuellt bud 
8 200 SEK
Utropspris 
10 000 SEK
Ring med pärla och diamanter.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris 
8 000 SEK
Ewa Rudling, fotografi signerat.
Aktuellt bud 
1 700 SEK
Utropspris 
5 000 SEK
CG Hallberg, kaffekanna, silver, Stockholm, 1954.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris 
2 500 SEK
Allan Österlind, olja på duk, signerad.
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris 
2 500 SEK
Gunilla Mann, olja på duk, signerad.
Aktuellt bud 
11 000 SEK
Utropspris 
15 000 SEK
Byrå, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
Alliansring med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris 
4 000 SEK
CG Hallberg, skål på fot, silver, Stockholm, 1935.
Aktuellt bud 
2 222 SEK
Utropspris 
2 500 SEK
Burberry, rock, storlek 48.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris 
2 500 SEK
Jenny Nyström, akvarell, signerad.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris 
6 000 SEK
Flamländsk skola, 17/1800-tal, olja på pannå.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris 
6 000 SEK
Prada, klänning, italiensk storlek 40.
Aktuellt bud 
400 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
Bulgari, örhängen.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris 
8 000 SEK
Ring med färgstenar.
Aktuellt bud 
600 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
Balenciaga, väska, "City Bag".
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris 
7 000 SEK
Lapponia örhängen, 18K guld med pärlor.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris 
5 000 SEK
Gucci, väska.
Aktuellt bud 
4 100 SEK
Utropspris 
5 000 SEK
Klackring 18K guld med briljantslipad diamant.
Aktuellt bud 
2 600 SEK
Utropspris 
4 000 SEK
Gallerimatta, Kashmir, ca 241 x 77 cm.
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris 
5 000 SEK
Matta, Keshan, ca 317 x 225 cm.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris 
6 000 SEK
Syskonring med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris 
3 000 SEK
Matta, Najafabad, ca 446 x 263 cm.
Inga bud
Utropspris 
8 000 SEK