2405 föremål
PER ADALBERT VON ROSEN, olja på duk, signerad.
300 SEK
Utropspris
7 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 36 mm.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
L.U.C (Chopard), armbandsur, 30 mm.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HERMÈS, kappa, storlek 38.
4 111 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATTA, Najafabad, ca 389 x 287 cm.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
DÖRR, Empire, Sverige, tidigt 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HALLBORD, 1960/70-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOAN MIRÓ, färglitografi, signerad och numrerad 74/75.
9 900 SEK
Utropspris
15 000 SEK
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
FICKUR, 34 mm.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
PRAKTFAT, silver, Egypten, 1900-talets mitt.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skålar, 3 st, silver, 1900-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HERMAN AF SILLÉN, pastell signerad och daterad -97.
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
ALVAR AALTO, bord.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALY BEN SALEM, olja på pannå, signerad.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HÖGTALARE, 2 st, Bang & Olufsen.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RICKY POWELL, fotografi, signerat och numrerat 12/20.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BÅTMODELL, omkring 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJER, ett par, Andrew Martin, 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK